Nogometna reprezentacija Vojvođanskih Hrvata je u srijedu, 01.07.2015. na stadionu Intera iz Zaprešića pobjedila ekipu Sidney Uniteda 58 FC iz Australije rezultatom 3 : 1. Zgoditke za našu ekipu su postigli Slaven Juriša u 13. minuti, Dejan Godar u 55. iz jedanaesterca i Bojan Ušumović u 88. minuti, a za Sidney United strijelac je bio Christian Gonzales u 44. minuti.

Nogometna reprezentacija Vojvođanskih Hrvata dominirala je tijekom većeg dijela utakmice, a obzirom na povoljan razvoj događaja u našoj skupini već nakon 2. kola obezbedila je sudjelovanje u finalnom dijelu turnira.
  Današnji dvoboj u Lučkom sa dosadašnjim dvostrukim svjetskom prvakom Croatia Toronto izravno će odlučiti koja će se od ove dvije ekipe u subotu, 4.7.2015. boriti u finalu za naslov svjetskog prvaka.