Već uobičajeno, prijateljskom utakmicom sa selekcijom vojvođanskih Hrvata, Cibalia zaključuje natjecateljsku sezonu. Sastav selekcije vojvođanskih Hrvata većinom je sačinjen od amaterskih igrača  i nije čudo što im je opala snaga u drugom poluvremenu, pa je Vinkovčanima time olakšan posao, da nakon vodstva gostiju iz  Vojvodine preokrenu rezultat od 0:3 na 4:3. U prvom poluvremenu su domaći igrači imali inicijativu i stvarali prilike, a gosti su iz rijetkih protuudara zabijali golove, pa se na odmor otišlo s dva gola u mreži vratara Mašića. U drugom poluvremenu je snaga gostujuće momčadi slabila, pa su domaćini mnogo lakše dolazili u prilike koje su konačno počeli i realizirati.

Vinkovci – Stadion HNK Cibalia. Gledatelja: 50. Sudac: Josip Lučić. Pomoćnici: Bojan Zobenica i Anto  Jurišić (svi iz Vinkovaca). Strijelci: 0:1 Gašparević (41), 0:2 Kekezović (44), 0:3 Godar (57), 1:3 Perković (60.-11m), 2:3 Šuker (65), 3:3 Mitrović (66), 4:3 Mioč (83).

CIBALIA: Mašić, Maras, Žigman, Šuker, Mitrović, Ivanović, Perković, Župarić, Šilović, Rugašević i Terzić. Još su  igrali: Matković, Olić, Mioč, Koledić, Purić, Šimunac i Bošnjak.

SELEKCIJA VOJVOĐANSKIH HRVATA: Antunić, I. Skenderović, Vuković, Ilovac,  Mandić, Vizin, Gašparević, Željko, Godar, Kekezović, Erceg. Još su igrali: Balog, G. Skenderović,  Mihaljev, Turmas, Blažević, Vukov, Meštrović.